Kalendář

Statistika

Novinky

Ve středu startuje předprodej na Bohemku. Každá pátá vstupenka zdarma!!!

Ve středu od 15.00 hod. do 18.00 hod. bude na hlavních pokladnách fotbalového stadionu probíhat předprodej na páteční utkání Slovácka s Bohemians Praha. Pokud se chcete vyhnout čekání ve frontě, ...více
Fotogalerie z nedělního zápasu s Krčí

Do sekce fotogalerie byly přidány momentky z nedělního zápasu na Strahově, kde Slovácko remizovalo s domácí Krčí, 1:1 -více zde- ...více

Slovácko remizoval na Strahově s Krčí, 1:1

Slovácko nastoupilo do utkání jako jednoznačný favorit, ale kdo čekal nápor od první minuty a rozuzlení zápasu již v prvním poločase byl nejspíš velmi překvapen, protože to bylo Slovácko, které muselo ...více

Pavel Malura před nedělním zápasem v Krči

O víkendu jsme zdolali Třinec 2:0, můžete se k utkání v rychlosti vrátit? "Nám se povedl úvod, dali jsme brzo góly, i když nás trochu přibrzdila neuznaná branka, tak se tím ...více

Pojeďtě s námi do Prahy na Strahov jen za 200,- Kč!!!

V dalším kole II. ligy zajíždí Slovácko na Strahov, kde hraje svá domácí utkání Sparta Krč. FanClub Slovácko pořádá na utkání zájezd a tak zájemci, kteří chtějí podpořit Slovácko ...více