Slovácko forever

Vítáme Vás na našich stránkách o fotbalovém klubu 1.FC Slovácko

Kalendář

Statistika

Fans Club

FCS (FanClub Slovácko) vznikl za účelem podpory fotbalového mužstva 1. FC Slovácko, které reprezentuje Slovácký region.

FanClub Slovácko si klade za úkol vytvářet vynikající atmosféru na stadionu v Uherském Hradišti i na zápasech venku, a proto vyzývá všechny zájemce, jenž mají chuť aktivně podporovat svůj klub, aby se stali členy FCS a získali tak mnoho nezanedbatelných výhod.

Jak se stát členem Fan Clubu Slovácko

Členem FanClubu se může stát každý, kdo se chce podílet na rozvoji fanouškovské scény na Slovácku a podpořit FanClub v jeho aktivitách.

Vstoupit do FanClubu může kdokoliv bez omezení věku a učinit tak můžete na sekretariátu klubu, který se nachází přímo na fotbalovém stadionu. Po vyplnění formuláře se stáváte členem FanClubu Slovácko.

Výhody člena FanClubu Slovácko:

Výhod je celá řada, ale jejich výše závisí na druhu členství, pro které se rozhodnete. Pro sezónu 2007/08 jsme pro fanoušky připravili tři druhy členství.

1.Základní 300,- Kč/sezóna

50% sleva na vstupné a permanentku do sektoru B3, 20% sleva na výjezdy, 5% sleva při nákupu oficiálních suvenýrů 1.FC Slovácko.

2.stříbrné 500,- Kč/sezóna

50% sleva na vstupné a permanentku do sektoru B3 , 30% sleva na výjezdy, 10% sleva při nákupu oficiálních suvenýrů 1.FC Slovácko + 3% sleva při nákupu zboží u partnerů FanClubu (seznam zveřejníme později)

3. zlaté 1000,- kč/sezona

50% sleva na vstupné a permanentku do sektoru B3, 50% sleva na výjezdy, 15% sleva při nákupu oficiálních suvenýrů 1.FC Slovácko + 5% sleva při nákupu zboží u partnerů FanClubu (seznam zveřejníme později)

Mimo výše zmíněné výhody vám garantujeme: !!!minimálně 8 výjezdů na hřiště našich soupeřů!!!

Více informací na sekretariátu klubu, nebo na info@fcslovacko.com


 
   

 
Děkujeme za návštěvu a brzy zase Naviděnou